Astaş Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İzmir’in Konak ilçesine bağlı tarihi Kemeraltı bölgesinde 1982 yılında kurulmuştur. Alanına getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte Türkiye genelinde yıllardır öncü firmalar arasında faaliyet göstermektedir.

Ambalaj Malzemeleri, Parti Malzemeleri, Piroteknik Ürünler, Bebek Grubu ürünleri, Özel Günler için hazırlanmış süsler (yılbaşı, halloween, sevgililer günü, milli bayramlar vb.), Kokulu Taş- Kokulu Sabun yapımında kullanılan ürünler, Pastacılık alanında kullanılan ürünler (kalıp çeşitleri, gıda boyaları, şeker hamurları vb.) ve birbirinden farklı Karton Çanta ve Kutu çeşitleri gibi çok çeşitli ürün grubuyla yıllardır hizmet vermektedir.

Deneyimli personel kadrosuyla gerek perakende müşteri taleplerinde gerek ise toptancı taleplerinde güvenilir ve eksiksiz hizmet anlayışı firmanın vazgeçilmezidir. Firmamız her geçen gün genişleyen müşteri portföyüyle daha sağlıklı hizmet verebilmek adına müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ilkelerinden sapmadan sizlerin desteği ile hizmetlerine devam edecektir.